Новини Михайлівської громади

Дата: від до Скинути

Постанова № 13 "Про призначення проміжних виборів депутата Михайлівської сільської ради Машівського району Полтавської області По виборчому округу № 15"

Про призначення проміжних виборів депутата Михайлівської сільської ради Машівського району Полтавської області  По виборчому округу № 15

14:03 27.11.2017

Голова районної ради Катерина Ткаченко та депутат районної ради Анатолій П'ятенко відвідали Михайлівку

Минулого тижня голова районної ради Катерина Ткаченко відвідала Михайлівку. На меті – проконтролювати виділені на сесіях районної ради кошти для розвитку місцевої громади. Перш за все, посадовець відвідала навчальний заклад, де на ремонт покрівлі минулого року було направлено понад мільйон гривень.

12:08 30.01.2017

З нагоди всесвітнього дня пошти

Минулого понеділка  , з нагоди  Всесвітнього дня пошти , який щороку припадає на  9 жовтня , працівники поштового зв’язку Машівщини  відзначили професійне свято.

14:13 11.10.2016

Розпочато роботу сайту

Згідно закону "Про доступ до публічної інформації" органів влади і місцевого самоврядування прийнятого 9 травня 2011 р. на сайті буде розміщуватись офіційна інформація.

20:59 16.03.2016