ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР

Доброго дня. Із 01.11.2023 року запускається новий договір Михайлівського КП із споживачами. Даний договір максимально відповідає сучасному законодавству і максимально простий для заключення і перезаключення із Михайлівським КП. Цей договір є публічним. Тобто текст договору розміщується на офіційній сторінці постачальника комунальної послуги і є універсальним до всіх власників індивідуальних (садибних) житлових будинків (тобто підходить всім без винятку). Різниця лише в заяві - приєднання до індивідуального договору про надання послуги з централізованого водопостачання (яка також є на сайті). Цю заяву споживач заповнює самостійно та надає постачальнику послуг за адресами вказаними в цій заяві. Згідно підпункту 1 пункту 2 статті 7 розділу ІІ (суб'єкти правовідносин у сфері надання комунальних послуг, іх права та обов'язки) закону України "Про житлово-комунальні послуги" № 2189-VIII від 09.11.2017р. - індивідуальний споживач зобов’язаний укладати договори про надання житлово-комунальних послуг у порядку і випадках, визначених законом. Тобто не підприємство "бігає" за споживачем з укладенням договору для постачання, а споживач турбується про законність споживання ним тої чи іншої комунальної послуги. Згідно пункту 5 статті 13 розділу ІV (договори про надання житлово-комунальних послуг) закону України "Про житлово-комунальні послуги" № 2189-VIII від 09.11.2017р. - Публічні договори приєднання про надання комунальних послуг з власниками індивідуальних (садибних) житлових будинків вважаються укладеними, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на офіційному веб-сайті органу місцевого самоврядування та/або на веб-сайті виконавця послуги такий власник не вчинив дій щодо відключення (відмови) від комунальної послуги. При цьому розміщується повідомлення про місце опублікування тексту договору у загальнодоступних місцях на інформаційних стендах та/або рахунках на оплату послуг. Тобто, якщо споживач, підключений до мережі водопостачання і, відкриттям відповідних кранів, отримує або може отримувати воду від Михайлівського КП - він вважається таким, що заключив договір із Михайлівським КП про центральне водопостачання і вступив у правовідносини із постачальником послуг - при цьому не заповнив ніякої заяви - приєднання до індивідуального договору про надання послуги з централізованого водопостачання. Іншими словами: якщо споживач не звернувся письмово до підприємства із проханням відключити його від мереж централізованого постачання води - договір між Михайлівським КП та споживачем (згідно законодавства) вважається заключеним. Не заключати договір та безвідповідально споживати воду - не вийде. До того ж згідно пункту 1 статті 9 розділу ІІІ (оплата житлово-комунальних послуг) закону України "Про житлово-комунальні послуги" № 2189-VIII від 09.11.2017р. - споживач не звільняється від оплати житлово-комунальних послуг, отриманих ним до укладення відповідного договору. Прошу всіх громадян Михайлівської громади - не довіряти словам якоїсь "баби Мані через забор", а використовувати офіційні закони України із офіційних джерел. Для ознайомлення із публічним договором Михайлівського КП натисніть на посилання нижче.

Індивідуальний договір про надання послуги з централізованого водопостачання

Заява приєднання до індивідуального договіру про надання послуги