Як оновити дані військовозобов'язаним

Дата: 05.07.2024 06:56

Як оновити дані військовозобов'язаним онлайн та офлайн

Згідно із законодавством оновити свої облікові дані військовозобов'язані, резервісти та призовники можуть трьома способами:

• піти в ТЦК і СП (військкомат);

• завітати до ЦНАПу (центр надання адміністративних послуг);

• через мобільний додаток "Резерв+" (онлайн)

Як оновити дані в ЦНАП

Щоб оновити свої дані через ЦНАП військовозобов'язаним, призовникам і резервістам потрібно:

• Прийти до центру;

• заповнити заявку та надати свої актуальні дані;

• адміністратор центру допоможе оновити ці дані в особистому кабінеті на порталі "Дія".

Важливо: після цього адміністратор має видати виписку про те, що дані було оновлено, засвідчену підписом і печаткою ЦНАПу.

Із собою до ЦНАПу потрібно взяти паспорт, ідентифікаційний код і мобільний телефон, на який прийде смс для підтвердження. Військовий квиток мати необов'язково.

Оновлення даних через Резерв+

"Резерв+" - це мобільний додаток для військовозобов'язаних від Міноборони. Завантажити "Резерв+" на свій мобільний телефон можна в App Store або в Google Play

Що потрібно зробити далі:

• зареєструватися в додатку - авторизуватися за допомогою BankID;

• оновити або підтвердити свої дані, якщо вони актуальні, - номер телефону, електронну пошту та місце проживання;

• після цього з реєстру "Оберіг" підтягнуться всі дані, які є про військо

возобов'язаного.