Михайлівська громада
Полтавська область, Полтавський район

Дата: 13.06.2024 16:20
Кількість переглядів: 43

Відповідно до Плану спортивно-масових заходів на 2024 рік 30 червня в місті Полтава відбудеться п’ятий етап другого всеукраїнського туру змагань з адаптивних видів спорту серед ветеранів «Сильні України». Захід проводитиметься у Полтавському міському парку культури та відпочинку «Перемога».

Учасниками заходу будуть такі категорії громадян: ветерани, військовослужбовці, представники силових структур, депутати Верховної Ради України, представники обласної військової адміністрації, спортсмени високої кваліфікації, чемпіони і рекордсмени України та світу, представники громадянського суспільства.

У рамках проведення заходу заплановано змагання з таких видів спорту: пауерліфтинг, веслування на тренажері, аеробайк та ривок гирі. Щоб взяти учать у заході, необхідно зареєструватися https://bit.ly/4aLzbHd