37 - сесія Михайлівської ТГ

Дата: 17.04.2024 11:00

16 квітня 2024 року відбулася 37 сесія Михайлівської сільської ради.
На сесії:
  Сільський голова прозвітував про діяльність виконавчих органів Михайлівської сільської ради за 2023 рік.
  Був затверджений план виконання бюджету Михайлівської сільської  за І квартал.
  Було прийнято чергове рішення про передачу коштів на ЗСУ, 4 військовим частинам, на суму 4 млн, грн.
  Прийнято рішення про встановлення вартості одного харчодня закладів загальної середньої освіти у розмірі 35 грн (було 40 грн),
  Прийнято рішення про зменшення вартості триразового харчування вихованців ЗДО громади ( з 82 гривень до 65 гривень).
  Прийнято рішення про забезпечення безкоштовним харчуванням дітей сімей, в яких виховується троє і більше дітей віком до 18 років з 01.09.2024 року та забезпечення безкоштовним харчування дітей із сімей, які потрапили в складні життєві обставини.