ДСНС ІНФОРМУЄ!

Дата: 21.03.2024 15:45

З приходом тепла збільшується кількість пожеж в екосистемах!

Полтавське районне управління ГУ ДСНС України у Полтавській області звертається до  усіх громадян припинити випалювання сухостою, та пам’ятати, якщо Ви побачили підпал, негайно повідомляйте у пожежну службу та поліцію.

❗️Пам’ятайте, що спалювання сухостою може призвести до:

-  Перекидання вогню на житлові, господарські будівлі.
-  Руйнування родючого шару грунту, загибель тварин.
-  Неконтрольоване поширення вогню, може призвести й до масштабних пожеж торфовищ та лісових масивів.

❗️Нагадуємо, що за чинним законодавством, порушники правил пожежної безпеки нестимуть адміністративну та кримінальну відповідальність.

🔴За самовільне спалювання, випалювання сухої рослинності або її залишків громадянина буде притягнуто за статтею 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення та передбачено штраф у розмірі від 3060 тисяч гривень до 6120 тисяч гривень.

🔴За порушення встановлених законодавством  вимог пожежної безпеки громадянина буде притягнуто за статтею 175 Кодексу України про адміністративні правопорушення та передбачено штраф у розмірі від 1700 тисяч гривень до 3400 тисяч гривень, а посадових осіб від 3400 тисяч гривень до 5100 тисяч гривень.