Полтавське РУ ГУ ДСНС України у Полтавській області

Дата: 18.10.2023 09:23

Полтавське РУ ГУ ДСНС України у Полтавській області

Полтавське районне управління звертає Вашу увагу на функціонування порталу адміністративних послуг Держаної служби України з надзвичайних ситуацій

Відповідно до частини 2 ст. 57 Кодексу Цивільного захисту України початок роботи новоутворених підприємств, використання об’єктів нерухомості (будівель, споруд, приміщень або їх частин) здійснюється на підставі поданої декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки, а для суб’єктів господарювання з високим ступенем ризику - також за наявності позитивного висновку за результатами оцінки (експертизи) протипожежного стану підприємства, об’єкта чи приміщення (Постанова Кабінету Міністрів України від 5 червня 2013 року №440 (зі змінами) «Порядок подання і реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки»).

Звертаємо увагу, що початок роботи новоутворених підприємств або початок використання об'єктів нерухомості без наявності зареєстрованої декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань пожежної безпеки, для яких подання такої декларації є обов'язковим, передбачає адміністративну відповідальність згідно ст. 1752 Кодексу України про адміністративні правопорушення.