До уваги ВПО!

Дата: 14.09.2023 11:11

До уваги внутрішньо переміщених осіб !

11.07.2023 року Постановою Кабінету Міністрів України № 709 внесено зміни до Порядку надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам.

Однією із змін зазначено, що допомога призначається на другий шестимісячний період автоматично якщо: у складі сім’ї є непрацююча працездатна особа,  яка протягом перших шести місяців, за які отримувала допомогу,  сприяла своїй економічній самостійності (працевлаштувалася / зареєструвалася у центрі зайнятості як безробітна, зареєструвалася як фізична особа  -  підприємець/або отримала допомогу на здобуття економічної самостійності/мікрогрант на створення або розвиток власного бізнесу/ваучер на навчання) та середньомісячний дохід якої протягом періоду, за який враховуються доходи, не перевищує трьох розмірів прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, на 1 січня року, в якому приймається рішення про надання допомоги на другий шестимісячний період.

За детальною інформацією телефонуйте: 0991433813, 0666046046 (центр зайнятості)