До уваги жителів Михайлівської громади! Безкоштовне УЗД та первинна діагностика в селі Михайлівка!

Дата: 05.06.2023 16:10

До уваги жителів Михайлівської громади!

Безкоштовне УЗД та первинна діагностика в селі Михайлівка!

Пересувна медична платформа, ініційована БФ «Квітна» вже почала працювати в Україні. Це медичний трейлер на колесах 2021 року випуску, придбаний в США. Платформа обладнана якісним УЗД-апаратом з комплектом датчиків та пересувною системою компанії General Electric. Професійний лікарський штат та медичну частину забезпечуватиме «Oxford Medical» на основі власної ліцензії. Також в Пересувній медичній платформі є Starlink, аби команда лікарів завжди була на зв’язку, не залежно від місця перебування.

Платформа курсуватиме територією всієї України, та в першу чергу це будуть регіони, де наразі проживає найбільша кількість вимушених переселенців, а також звільнені від окупантів населені пункти. Всі бажаючі зможуть скористатися послугами Пересувної медичної платформи абсолютно безкоштовно. Пацієнтам надаватиметься такий спектр послуг:

• УЗД щитоподібної залози;
  • УЗД молочної залози;
  • УЗД органів черевної порожнини;
  • УЗД органів малого тазу;
  • Первинна діагностика онкологічних захворювань та тих, що їм передують;
  • Гінекологічні огляди, взяття необхідних тестів.

Щоб ця ініціатива змогла реалізуватися на території нашої громади, в селі Михайлівка, необхідно зібрати від 60 пацієнтів.

Для запису телефонувати 095-248-61-38 Ольга Василівна, секретар сільської ради

Термін запису – до 12:00  7 червня 2023 року

Ця ініціатива є надзвичайно актуальною та життєво необхідною, враховуючи кількість людей, що постраждали від війни, зазнали знущань окупанта та просто не мають змоги відвідати лікаря планово. Світова статистика свідчить, що після війни завжди відбувається «скачок» онкологічних захворювань, а робота Пересувної медичної платформи зможе вже зараз працювати на випередження та профілактикувати таке різке збільшення захворюваності.