Машівська районна філія Полтавського обласного центру зайнятості

Дата: 28.04.2023 10:07

Фото без опису     МОЖЛИВОСТІ БЕЗОПЛАТНОГО НАВЧАННЯ

НА ПІДСТАВІ ВАУЧЕРА НА ОСВІТУ

Полтавщина лідирує серед областей, які найбільше видали ваучерів. Такі документи дозволяють пройти додаткове навчання, оплачуване державою, і в результаті освоїти новий фах чи підвищити кваліфікацію. З початку року обласна служба зайнятості видала 344 ваучери.

Мешканці області проходять перепідготовку в галузі медицини та сільгоспвиробництва та іншими напрямками. На оплату навчання залучено близько 1,8 млн грн.

Також розпочався підбір претендентів для отримання другої вищої освіти за визначеними напрямами.

Дізнатися більше про перелік професій та категорій, які можуть скористатися ваучером, можна за посиланням: https://www.dcz.gov.ua/storinka/vauchery.

Підтримуємо одне одного. Все буде Україна!

Більше корисної інформації з питань зайнятості можна знайти за посиланнями pol.dcz.gov.ua