Дата: 08.02.2023 15:42

ОГОЛОШЕННЯ!

Сектор культури та охорони культурної спадщини виконавчого комітету Михайлівської сільської ради

Полтавського району Полтавської області

На постійну роботу запрошуємо:

1. На повний робочий день: директор Михайлівського сільського будинку культури (село Михайлівка)
  • Визначає, планує, здійснює і координує всі види діяльності клубного закладу.
  • Відповідно до діючого законодавства забезпечує виконання основних напрямків культурно-освітньої та дозвіллєвої діяльності серед населення.
  • Організує вивчення і впроваджує в практику нові форми і методи культурно-освітньої роботи та організації дозвілля, всебічно сприяє розвитку ініціативи й самодіяльності населення; створює сприятливі умови для творчої діяльності різних категорій населення, дбає про підвищення ролі і значення клубного закладу, як осередку збереження, відродження й розвитку національних культурних традицій, звичаїв та обрядів, зокрема, місцевих, історичної спадщини краю.

Вимоги: Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст або бакалавр). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професіями керівників нижчого рівня: для спеціаліста не менше 2 років, бакалавра — не менше 3 років (у сільській місцевості — без вимог до стажу роботи).

ЗВЕРТАТИСЯ ЗА ТЕЛЕФОНОМ  067-425-58-23 Сокура Софія Олегівна