Про протидію торгівлі людьми

Дата: 13.12.2022 11:00

Про протидію торгівлі людьми

Відповідно до листа Мінсоцполітики від 17.11.2022 № 12179/0/2-22/47 про протидію торгівлі людьми, Департамент соціального захисту населення облвійськадміністрації повідомляє наступне.

Інформуємо про започатковану ОБСЄ онлайн просвітницьку кампанію у сфері протидії торгівлі людьми в контексті попередження ризиків сексуальної та трудової експлуатації українських жінок та дітей з числа біженців у європейських країнах «Будьте в безпеці», яка містить інформацію про ризики торгівлі людьми та ресурси для уникнення таких ризиків.

«Будьте в безпеці» https://www.helpforukrainians.info, яка містить інформацію включаючи номери гарячих ліній та контакти агенцій, що допомагають постраждалим.