Важливо! Рекомендації щодо оновлення технічної документації на нерухомість

Дата: 21.10.2022 10:50

Згідно пункту 20 статті 22² Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», створення документів із використанням Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва здійснюються уповноваженими особами.

Такі документи створюються шляхом внесення запису до Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва із присвоєнням у реєстрі відповідного реєстраційного номера.

Документи, що створені або здійснені без використання Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва є недійсними.

Будь-які операції правового характеру здійснюються виключно із документами, що створені із присвоєнням реєстраційного номеру у Єдиній державній електронній системі у сфері будівництва. Без них укладання угод та процес вступу у спадщину щодо нерухомого майна – неможливий. Наявність таких документів є необхідною при вирішенні питань при отриманні пільг, компенсацій із відшкодування втраченого майна. Важливим аспектом у вирішенні подібних ситуацій є повнота, детальність і точність складу нерухомого майна, що створює і зазначає у документах технік БТІ.

Адміністрація надає можливість і запрошує Вас до підприємства для розробки відповідних документів за адресою:

м. Полтава, пров. Р.Шухевича,4.

Тел.: (0532) 60-00-30

Компетентним органом, що може створювати вищезгадані документи має Полтавське ПП ПБТІ «Інвентаризатор».