ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ МИХАЙЛІВСЬКОЇ ГРОМАДИ! СВОЄЧАСНО СПЛАЧУЙТЕ ЗА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ!

Дата: 09.09.2022 12:04

Зараз Україна переживає складні часи у зв'язку з війною, а деякі її населені пункти взагалі виборюють своє право на існування.

Звичайно, населення перебуває у скрутному становищі та потребує соціального захисту та підтримки.  Але варто пам'ятати про те, що якщо ми не забезпечимо життєдіяльність інфраструктури, ми зашкодимо не лише громаді, але й нашій країні вцілому!

Попри всю складність ситуації в державі, у ваші оселі подається вода, газ та електроенергія. Працівники комунальної галузі продовжують виконувати свою роботу по забезпеченню комунальних послуг. Критичних підстав для затримки в оплаті цих послуг наразі немає. За їх невчасну оплату кожен повинен відчувати власну відповідальність. Накопичені борги доведеться віддавати.

Звертаємось до мешканців Михайлівської громади - оплачуйте комунальні послуги своєчасно!

За нинішніх умов підтримка економіки та життєдіяльності країни - це теж своєрідний прояв патріотизму і боротьби за Україну!