Звернення сільського голови

Дата: 03.05.2022 12:25

Звернення сільського голови від 03.05.2022р.

Шановні жителі нашої громади!

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 8 липня 2020 р. № 573 „Питання запровадження та здійснення деяких заходів правового режиму воєнного стану” та з метою недопущення посягань на життя і безпеку осіб, забезпечення громадського порядку ще раз наголошую вам про важливість заходів світломаскування власних домівок.

Якщо на території нашої громади все спокійно, це не означає, що не треба бути обачними.

Декілька простих правил, для збереження власного життя та життя оточуючих:

• Вимикайте світло у квартирах та будинках відразу з настанням темряви, або зашторюйте/заклеюйте вікна в оселях. Вікон, в яких горить світло, взагалі не має бути!
  • Гасіть вуличне освітлення своїх будинків;
  • Якщо бачите, що в сусідів горить світло в нічну пору доби, то негайно телефонуйте їм та говоріть, щоб вимкнули!
  • Розкажіть про важливість світломаскування односельцям, в яких немає доступу до інтернету.

Не показуйте ворогу, де ви!