Шановні жителі нашої громади!

Дата: 31.03.2022 12:07

Шановні жителі нашої громади!

Інформуємо вас, що дякуючи волонтерам з гуманітарного фонду міста Полтави, до Михайлівської територіальної громади було доставлено допомогу для внутрішньо переміщених осіб, що проживають на території нашої громади, а саме:

• продукти харчування;
  • напої;
  • одяг (для дітей та дорослих);
  • засоби особистої гігієни;
  • пледи, подушки, рушники;
  • памперси, дитяче харчування.

Отримати гуманітарну допомогу можна в старостаті села на території якого ви проживаєте.

Всім новоприбулим внутрішньо переміщеним особам обов’язково необхідно зареєструватися в старостаті для подальшого отримання довідки внутрішньо переміщеної особи та отримання допомоги.

За детальною інформацією звертатися до старостату у вашому селі або за телефоном +380952496138 Ольга Василівна.