Звернення сільського голови 25.03.2022

Дата: 25.03.2022 12:29

Звернення сільського голови від 25.03.2022р.

Шановні жителі нашої громади!

Нагадую, що  поширювати в соціальних мережах інформацію про переміщення підрозділів Збройних Сил України, номери техніки, види і кількість озброєння, його приналежність до родів військ, напрямки та маршрути руху ЗАБОРОНЕНО!

Проводити фото чи відео зйомку, онлайн трансляцію та публікувати у соціальних мережах відомості, що розкривають: місцезнаходження військової техніки, озброєння, майна та особового складу; рух колон військової техніки та переміщення будь-яким способом особового складу ЗАБОРОНЕНО!

Розголошення такої інформації може становити загрозу національній безпеці та призвести до кримінальної відповідальності. Усвідомте самі і передайте іншим!

Разом до Перемоги! Слава Україні!

Сільський голова Микола КОЛЯНДРА