Звернення сільського голови 24.03.2022р.

Дата: 24.03.2022 12:10

Звернення сільського голови від 24.03.2022р.

Шановні мешканці нашої громади!

Прошу вас сплачувати за комунальні послуги. Коли ви сплачуєте рахунки, то працівники отримують заробітну плату і мають змогу заправити свою техніку, підприємства можуть працювати без перебоїв. Люди працюють, не покидаючи робочих місць навіть в таких умовах.  Це стосується і платіжок за воду. Дуже прошу вас вчасно сплачувати за воду. Ми розуміємо, що зараз важко. Важко всім. Адже навіть пенсіонери, зі своєю мінімальною пенсією, платять регулярно. Молодь, беріть з них приклад.

Весна - час, коли всі починають прибирати подвір’я, навколишні території, організовують толоки. І це чудово. але ще раз наголошую, що спалювати суху траву, листя та сухостої−ЗАБОРОНЕНО! За це передбачені адміністративна та кримінальна відповідальність.

Разом до Перемоги! Слава Україні!

Сільський голова Микола КОЛЯНДРА