Звернення сільського голови 10.03.2022р.

Дата: 10.03.2022 11:33

Звернення сільського голови від 10.03.2022р.

Шановні мешканці нашої громади!

Сьогоднішня ніч в нашій громаді пройшла спокійно. Добровільні формування здійснюють патруль по селах цілодобово.

Станом на сьогоднішній день оголошуємо дводенний збір продуктів харчування для дітей, яких було евакуйовано до Новосанжарського воєнного санаторію.

Продукти, які необхідні:

• Овочі (картопля, капуста, морква, буряк, цибуля)
  • Крупи
  • Макарони
  • Цукор
  • Олія

Потреби в одязі та концервації наразі немає.

Пункти збору-старостати в кожному селі. За додатковою інформацією звертатися до діловодів та керівників по селах.

Нагадую, що на території Полтавської області комендантська година діє з 19:00 вечера до 6:00 ранку. Перебувати на вулиці під час комендантської години ЗАБОРОНЕНО! Про всі свої переміщення під час комендантської години ОБОВ'ЯЗКОВО повідомляйте відповідальних по селах.

Прошу всіх громадян вжити заходів зі світломаскування власних домівок. Зашторюйтезаклеюйте вікна, вимикайте світло в будинках та довкола них. Нагадайте про це родичам і сусідам. У вашому населеному пункті має бути темно!

Закликаю вас інформувати про підозрілих людей, невідомі знахідки та позначки за телефонами 102 та 0505483624 (сектор поліцейської діяльності №1 відділу поліції №3 Полтавського районного управління поліції ГУНП в Полтавській області).

Разом до Перемоги! Слава Україні!

Сільський голова  Микола КОЛЯНДРА