ЗВЕРНЕННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ ДО ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ.

Дата: 28.02.2022 12:02

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ МИХАЙЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

Повідомляємо, що на території нашої громади розташовані захисні споруди та укриття, адреси знаходження яких були розміщені на сайті сільської ради та соціальних мережах раніше. З усіх питань, що виникають з приводу цього, ви можете звертатися до відповідальних по селах осіб.

Сигнал «Повітряна тривога» означає:

! Ви маєте перейти у найближче укриття і залишатися там до наступного сигналу сирени, яка повідомляє про відбій повітряної тривоги. Якщо захисні споруди та укриття знаходяться від вас на значній відстані чи ви проживаєте у сільській місцевості, то краще залишайтеся вдома і не ризикуйте власним життям .

!Вам необхідно вимкнути світло та спуститися до підвальних приміщень чи погребів, які повинні бути підготовлені заздалегідь.

!З собою необхідно взяти: документи,  прилади освітлення чи свічки, теплий одяг, ліки, 3-х денні запаси харчів та води.

УВАГА!!!!

Сьогодні в центрі села Михайлівка та на території НГВУ «Полтаванафтогаз» пролунає навчальна тривога.

Як же відрізнити навчальну тривогу від справжньої, коли за допомогою звукового сигналу населення сповіщають про те, що у населеному пункті відбувається надзвичайна ситуація? Найпростіше це зрозуміти тривалість безперервного сигналу: при навчальній тривозі сирена звучить переривчасто не більше 3-х хвилин поспіль, а при справжній – безперервно. Окрім звукового сигналу «Повітряна тривога» про надзвичайну ситуацію буде оголошуватися також в соціальних мережах, тому ретельно слідкуйте за повідмленнями.

Про час подання сигналу «Навчальна тривога» буде проінформовано пізніше. Слідкуйте, будь ласка, за інформацією, що розміщується офіційному сайті Михайлівської сільської ради та на її сторінці в соціальній мережі Фейсбук.

Велике прохання щодо поширення даного повідомлення серед знайомих, друзів, сусідів!

Сільський голова           Микола КОЛЯНДРА