ЗВЕРНЕННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ ДО ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ.

Дата: 28.02.2022 10:24

Шановна громадо !

Ніч пройшла спокійно. Наші хлопці здійснюють чергування та спостереження по селах в нічний час. Вночі над селами літали дрони , а тому прошу зберігати спокій та про всі незрозумілі речі, події, сторонніх осіб слід повідомляти 102.

«Активних та всезнаючих осіб» дуже попрошу - якщо не допомогаєте, то хоч не заважайте, не сійте паніку серед населення. Сільська рада та відповідальні по селах особи працюють цілодобово. Про свої ідеї можете  повідомляти, вони обовязково  будуть розглянуті. Але  прошу не займатися  самодіяльністю.

Повідомляйте відповідальних по селах, керівника Терцентру про одиноких  та стареньких людей, що не можуть дати собі ради.

Особливе звернення до підприємців –це не час для збагачення. Не підвищуйте ціни, ми розуміємо, що  вам потрібні кошти для  закупівлі товару, але продавайте його по розумних цінах. Якщо виникають проблеми із доставкою товару, звертайтеся особисто до мене, сільського голови .

Йдемо разом до ПЕРЕМОГИ !!! Зберігайте спокій .

КОЛЯНДРА    Микола Петрович