ЗВЕРНЕННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ ДО ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ.

Дата: 26.02.2022 09:02

Звернення сільського голови КОЛЯНДРИ  Миколи Петровича.

Шановні жителі Михайлівської громади!

Ситуація в нашій країні напружена, зараз ми разом слідкуємо за подіями, які відбуваються, тому на цьому зупинятися не буду, а скажу коротко про те, що відбувається в нашій громаді.

Жителі нашої громади активні, свідомі та патріоти нашої країни.

Повідомляю, що сільською радою йде постійне спілкування з жителями громади та постійне спілкування з військовим комісаріатом, військовою адміністрацією області, силовими структурами, щодо подальших дій.

Наразі на території нашої громади надзвичайних подій не було, але ми повинні зберігати спокій, не проявляти ініціативи, щоб не нашкодити і свої дії узгоджувати з територіальною обороною.

Жителі Михайлівської громади задають багато запитань, даю відповіді на найпоширеніші та найактуальніші:

• ситуація на території України, області, громади контрольована;
  • вуличне освітлення з 26.02.2022 року з 18:00 вимкнено на території Михайлівської ТГ;
  • на в’їздах до сіл сільською радою  були зняті вказівники;
  • сільською радою організовуються добровільні формування по всіх селах нашої громади.
  • Загальне керування здійснюється сільським головою та керівниками по селах :

Михайлівка – Яковенко В.В.

Ряське – Аксьонов А.В.

Коновалівка– Сосюра С.В.

Мала Нехвороща – Рибак О.П.

Павлівка – Гуня О.М.

Андріївка ,Красногірка– Гажа П.Г.

Кустолово-Суходілка– Рудяга Р.М.

Первомайське-Діденко І.М.

Завдання добровільних формувань–ведення спостереження для виявлення підозрілих осіб, техніки, можливої висадки парашутистів.

ВСІМ ЖИТЕЛЯМ в контакт з підозрілими особами не вступати, а негайно повідомляти керівників та телефонувати на 102.