УВАГА ! ОБОВ'ЯЗКОВО ДО ВИКОНАННЯ ,

Дата: 26.02.2022 17:39

УВАГА!

Обов’язково до виконання

Всі члени добровільних формувань, які здійснюють чергування і спостереження в населених пунктах на території Михайлівської ТГ обов’язково повинні мати жовті стрічкижовтий скотч на ЛІВОМУ передпліччі та ЛІВІЙ нозі .

Також хочу нагадати, що на Полтавщині запроваджено комендантську годину    з 22:00год. до 6:00 год. У цей час заборонено перебувати та переміщатися на автотранспортних засобах  на вулиці та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток і посвідчень, а  також в цей час заборонено  аграріям проводити весняно – польові роботи  . З сьогоднішнього дня 26 лютого 2022 року  з 18-00 год на території Михайлівської сільської ради буде відключено вуличне освітлення.

Сільський голова      КОЛЯНДРА Микола Петрович