Офіційне працевлаштування як засіб подолання криміногенних потреб

Дата: 12.11.2021 12:07

Офіційне працевлаштування як засіб подолання криміногенних потреб.

Відповідно до статті 43 Конституції України кожна людина має право на працю, що включає можливість заробляти собі на життя працею, яку вона вільно обирає або на яку вільно погоджується.

Днями провідний інспектор Полтавського районного сектору №5 філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області Вікторія Кулак провела лекцію для осіб, засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, щодо надання соціальних послуг з пошуку роботи, розповіла про переваги офіційного працевлаштування як гарантії соціального захисту найманих працівників та наголосила, що служба зайнятості сприяє працевлаштуванню, організовує професійне навчання за актуальними та сучасними професіями, проводить інформаційно-консультативні заходи.

Головна мета проведеної лекції – допомога у офіційному працевлаштуванні осіб, які перебувають на обліку у Полтавському районному секторі №5, відповідно до індивідуальних планів і виявлених криміногенних потреб та мотивування їх щодо збільшення
рівня обізнаності у сфері можливостей та перспектив працевлаштування.