Шановні жителі Михайлівської ОТГ!
Дата: 23.07.2021 13:35
Кількість переглядів: 1384
Шановні жителі Михайлівської ОТГ!
Повідомляємо, що в с.Михайлівка працює сімейний лікар Федоренко Наталія Миколаївна. Територіально лікар знаходиться в селі Жирківка.Запрошуємо Вас підписувати декларації , що дає можливість, на місці отримувати електронні направлення та рецепти на безкоштовні ліки. Тут же проводиться запис на вакцинацію, та прийом і огляд лікарем , по потребі. Будьте здорові!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/21047603/9d87284b57662ca86a609d4ff83bbf97.jpg)
« повернутися