Дата: 24.06.2021 15:02

З підобліковими Машівського районного сектору проведено захід до Дня Конституції України.

24 червня 2021 року провідним інспектором Машівського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області Вікторією Кулак, проведено захід з клієнтами пробації присвячений до Дня Конституції України.

День прийняття Конституції України закріпив правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність і це стало найважливішим кроком у забезпеченні прав та свобод людини та громадянина.

Метою даного заходу є роз’яснення присутнім права, свободи та обов'язки людини і громадянина затверджені Конституцією України.

Під час заходу підоблікові клієнти пробації прослухали інформаційну бесіду на тему: «Чи є права без обов'язків?» та отримали буклети для того, щоб вони знали, діяли та мали змогу захищати свої права.